hali-yikamaMega Halı Koltuk Yıkama Tesisi Bursa'nın tüm ilçelerinde hizmet vermektedir.Servis araçlarımız ücretsiz halılarınızı evinizden alır ve geri teslim eder. Koltuk yıkama hizmetimizi evinizde icra etmekteyiz.

Başlıca Hizmetlerimiz;

* Antika Halı Yıkama * Deri Halı Yıkama
* El Halısı Yıkama * Halı Yıkama
* Halıflex Yıkama * Hereke Halı Yıkama
* Milas Halı Yıkama * Nepal Halı Yıkama
* Koltuk Temizliği * Koltuk Yıkama
* Perde yıkama * Battaniye
* Yerinde halı yıkama * Yün Halı Yıkama
* İpek Halı Yıkama * Şagi Halı Yıkama

yerinde-hali-yikamaYerinde halı yıkama duvardan duvara halılarda, zemine sabitlenmiş halı larda ve üzerinde çok eşya bulunan halılarda uygulanan yıkama yöntemidir. Bu yöntem bir ıslak vakum makiması ve zemin fırça makanası ile yapılır.

Önceden leke tespiti yapılır lekelere müdahale edildikten sonra şampuan ile ıslanan halılar fırça makinası ile fırçalanır ve vakum ile çekilir. Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 10 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin.

Kök boyalı halılarda leke için ilk müdehale ;

  • Leke meydena gelir gelmez hemen müdahale ediniz. aksi taktirde lekeyi çıkarmak zor olacağı gibi bazı durumlarda mümkün olmayacaktır.
  • Leke çıkartmanın ana prensibi ola bildiğince kirleticiyi ilave malzemelere ihtiyaç duymadan halıdan uzaklaştırmak olmalıdır. dolayısıyla herhangi bir kimyasal madde uygulanmasına başlanmadan önce olabildiğince leke halıdan emilmelidir.
  • Temizlik esnasında asla lekenin üzerine bastırarak ovmayınız Bu lekenin halının içine daha fazla işlemesine neden olacaktır.
  • Leke çıkartma işleminde eğer halı şampuanı kullanılıyorsa sadece şampuanın köpüğü kullanılmalıdır. asla şampuan direkt veya su ile kullanılmaz. Çünkü bu maddeler kirletici görevi yapacaktır.
  • Leke silinirken lekeyi dış çevresinden merkeze doğru temizleyiniz leke çıkartma işleminin başarısı için dağılmadan temizlenmesi çok önemlidir.

koltuk-yikamaEvlerimizde ve işyerlerimizde en çok vakit geçirilen yerler koltuklarımızdır.Bu yüzden belirli zamanlarda koltuklarımızın yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk kumaşları bakteri ve kir tutmaya çok elverişlidir. Bunu bir gömlek gibi düşünün, nasıl ki giydiğiniz bir gömleği ikinci sefer temizleyip giyiyorsak aynı şekilde koltuklarımızıda belirli periyotlarla yıkamamız gerekmektedir. Belirli periyotlarla yıkanmayan koltuklarda aşırı derecede bakteri ve mikrop birikeceği gibi leke ve kirler kumaşın ipliğine uzun sure temas etmesi halinde kumaşa işler ve temizlenmesi dahada zorlaşır ve eski rengine birdaha geri dönmeye bilir sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınıda riske atar.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukların lekeleri kumaşın içine işlemesi engellenmiş olacaktır.

hali-overlokHalı overloğu halının kenarlarını toparlamak amacıyla yapılan, halıya güzelliğini tamamlayan ve ayrıca halının ömrünü uzatan bir dikim türüdür.

Firmamızda yapılan halı overloğu yeni makimalarla yapıldığı için halınızın orjinal overloğunun aynısı yapılmaktadır.

Ayrıca ipliklerdeki çok çeşitli renk seçeneği ile halılara en uygun renkteki iplikler seçilerek dikilmektedir.

Sizde halılarınızı yeni açılmış halı yıkamaların sizin halınız üzerinde tecrübe kazanmalarına izin vermeyin 10 yıllık tecrübe ile çalışın içiniz rahat etsin.

stor-perde-yikamaFabrikamız perde yıkama ve temizliği hizmeti vermektedir. Size önerimiz konusunda uzman temizlik firması ile çalışınız.

Mega halı yıkama Firması olarak, Perdelerinizi Özel Perde Yıkama Makinalarıyla Hijyenle Yıkarız, Evinizden Perdelerinizi Sökerek Perde Yıkama İşlemin Tekrar Yerine Montajını Yaparız, Perde Yıkama Hizmetimiz Garantilidir.

Mega Halı Yıkama ; Bizlerle Çalışın, Hijyenle Kalın.

yorgan-yikamaYorganlarınız ücretsiz servisimizle alındıktan sonra fabrikamız bünyesinde bulunan otomatik sanayi makinası ile yıkanıp kurutulmaktadır.

Hijyen garantili yıkamamız 4 mevsim hizmetinizdedir.

battaniye-yikamaBattaniyeleriniz ücretsiz servisimizle alındıktan sonra fabrikamız bünyesinde bulunan otomatik sanayi makinası ile yıkanıp kurutulmaktadır.

Hijyen garantili yıkamamız 4 mevsim hizmetinizdedir.