cassius clay Iphone internetsiz müzik dinleme programı 2018 Bilgisayar takip programı türkçe full Gps takip com Facebook takip nasıl görürüm Jailbreakli iphone zil sesi Iphone 7 Plus yazılım güncelleme manuel Google da Whatsapp silinen mesajlar görünür mü Mobil yerli dizi izleme sitesi Iphone kullanırken müzik dinlemek Ebeveyn Iphone geçmiş aramaları görme Iphone 5 arama sesi kaydetme link Mspy ucretsiz Iphone film article source Aramco research center En iyi ücretsiz borsa takip programı Arkadas takip sistemi Ağdaki bilgisayarları internet kısıtlama programı Samsung destek Iphone whatsapp Telefon görüşmesini kaydetme samsung Face şifre Samsung telefon gps takip Çocuğumu Telefonunuzda casus yazılım olduğunu nasıl anlarsınız Mesaj Samsung galaxy note 8 mini arama kaydı gözükmüyor Iphone 7 Plus yazılım güncelleme parolası Apple Iphone 6 Plus yazılım güncelleme gelmedi article source Iphone 6 da görüşme kaydı Whatsapp sohbet Delphi como rastrear rintracciare keylogger indir türkçe gezginler
All for Joomla All for Webmasters

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

koltuk-yikamaEvlerimizde ve işyerlerimizde en çok vakit geçirilen yerler koltuklarımızdır.Bu yüzden belirli zamanlarda koltuklarımızın yıkama işlemine tabi tutulmaları gerekir.

Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk kumaşları bakteri ve kir tutmaya çok elverişlidir. Bunu bir gömlek gibi düşünün, nasıl ki giydiğiniz bir gömleği ikinci sefer temizleyip giyiyorsak aynı şekilde koltuklarımızıda belirli periyotlarla yıkamamız gerekmektedir. Belirli periyotlarla yıkanmayan koltuklarda aşırı derecede bakteri ve mikrop birikeceği gibi leke ve kirler kumaşın ipliğine uzun sure temas etmesi halinde kumaşa işler ve temizlenmesi dahada zorlaşır ve eski rengine birdaha geri dönmeye bilir sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığınıda riske atar.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olucaktır aynı zamanda kullanım ömrüde artıcaktır.

Bizim tavsiyemiz koltukların yılda 2 defa yıkanmasıdır. Yılda bir kere yıkanan koltukların lekeleri kumaşın içine işlemesi engellenmiş olacaktır.